Gemeente Huis van het Kind regio Balen-Dessel-Mol-Retie

Contact

Ben je op zoek naar meer informatie over het Huis van het Kind Balen-Dessel-Mol-Retie?

Neem gerust contact met ons op. We helpen je graag verder!

https://goo.gl/maps/LT6iG1PxUrxMihqN7

 

Coördinator Huis van het Kind

Dagmar Gooris

Jakob Smitslaan 22, 2400 Mol

Tel. 0478/50 08 70

dagmar.gooris@gemeentemol.be

Sleutelfiguren opvoedingsondersteuning

Stephanie Beutels

Antennepunt Huis van het Kind Dessel

Bevrijdingsstraat 1, 2490 Balen

Tel. 014 82 98 59 (Voor het maken van afspraken)

huisvanhetkind@balen.be

Ine Noukens

Veststraat 60, 2490 Balen

Tel. 014 82 98 3

ine.noukens@ocmwbalen.be

Lore Vleugels

Antennepunt Huis van het Kind Dessel

Pastorijstraat 2, 2480 Dessel

Tel. 014 38 90 39

huisvanhetkind@dessel.be

Kim Custers

Antennepunt Huis van het Kind Mol

Jakob Smitslaan 22, 2400 Mol

Tel. 0478/66 48 88

huisvanhetkind@gemeentemol.be 

Hilde Maes

Antennepunt Huis van het Kind Retie

Kerkhofstraat 41, 2470 Retie

Tel. 014 38 95 30

huisvanhetkind@retie.be 

Medewerkers Huis van het Kind

Sofie Delvaux- Coördinator Lokaal Loket Kinderopvang

Jakob Smitslaan 22, 2400 Mol

Tel. 0471 61 53 18

sofie.delvaux@gemeentemol.be

Rob Adams - Projectmedewerker Laat je tanden zien

Jakob Smitslaan 22, 2400 Mol

Tel. 014 33 16 19

rob.adams@gemeentemol.be

Valerie Vermeerbergen - Gezinscoach Activering - Intake

Jakob Smitslaan 22, 2400 Mol

Tel. 014 33 16 55 - GSM 0478 66 59 57

valerie.vermeerbergen@gemeentemol.be

Eva Pardo - Gezinscoach Activering - POWer

Jakob Smitslaan 22, 2400 Mol

Tel. 014 33 15 85 - GSM 0479 79 55 63 

Eva.pardo@gemeentemol.be

Merel Van Schandevijl - Gezinscoach Laat je tanden zien - Outreach

Jakob Smitslaan 22, 2400 Mol

Tel. 014 33 15 58 - GSM 0476 70 36 79

Merel.vanschandevijl@gemeentemol.be

Kim Weckx - Projectmedewerker Jongerenwelzijn

Jakob Smitslaan 22, 2400 Mol

Tel. 0473 53 09 01

Kim.weckx@groepintro.be